Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ağrı Tanıtım Günleri Etkinliğimiz Sizce Nasıldı?

Sonuçlar

FEDERAASYONUMUZDAN EKONOMİ KULÜBÜNE ZİYARET

Ekonomi Kulübü Genel Merkezinde gerçekleşen Ziyarete Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mehmetnuri AYDEMİR, Genel Başkan Yardımcısı Cesim ADIGÜZEL ve üyeler Fatih ARAL, ismail AYDIN, talip ÖZER katıldılar.

Yakın zamanda vefat eden babası için Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Servet KESKİN bey'e federasyonumzu adına başlağlığı dileğinde bulunuldu.

Genel başkan Servet KESKİN, Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonunun ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu, Ağrılı olmaktan ve Ağrılı hemşehrileri ile birlikte olmaktan büyük bir onur duyduğunu ifade etti.

Genel Başkanımız  Mehmetnuri AYDEMİR ise, "Öncelikle Servet KESKİN beye Federasyonumuz ve üyelerimiz adına başsağlığı diyor, acılarını paylaştığımızı ifade etmek istiyorum. Allah merhume rahmet etsin mekanı cennet olsun. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Ekonomi Kulübü gibi iş dünyasının önemli bir Sivil Toplum Örgütünün Genel Başkanlığı makamında Ağrılı bir işadamı hemşehrimizin olmasından büyük bir gurur duyuyoruz. Umarım bu diğer işadamlarımız için de örnek olur. Hemşehrilerimizi ticaret, siyaset, bürokrasi, STK ve diğer alanlarda iyi yerlerde görmeyi ümid ediyoruz" dedi.

Her iki STK ve çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ağırlıklı olarak Ağrı nın konuşulduğu ziyaret samimi bir havada geçti.