Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ağrı Tanıtım Günleri Etkinliğimiz Sizce Nasıldı?

Sonuçlar

Genel Başkan

NuriAYDEMİR


1961 yılında Ağrı Taşlıçay’da doğdu. Evli ve 3 çocuk babasıdır. İlk, Orta ve Lise tahsilini Ağrı’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 2015 yılında kamudan emekli olan Aydemir, İzmir'de özel bir şirketin kurucusu ve yöneticisi oldu.

İdealist ve üretken kimliği ile ön plana çıkan AYDEMİR, 2013 yılında çalışmalarına başladığı AĞRI KÜLTÜR DERNEKLERİ FEDERASYONU'nu 2014 yılında resmi olarak tamamladı.


Kısa sürede tüm Ağrılılar'ın ilgi ve alaka odağında olmanın yanında her zaman onların destekçisi ve sesi olmayı misyon edindi.


Teşkilatçılığı ve halkla ilişkilerde gösterdiği üstün performansıyla, Türkiye'de bir çok ilke imza atan bir ekip kurdu. Çalıştaylar, organizasyonlar ve fuarlar gibi faaliyetler yürütüp şehri için birden fazla ilde dernek ve federasyonların kurulması için öncülük etti.

Ekiplerinde her zaman siyasetüstü bir oluşumun gerçekçiliğiyle hareket etmiş, her partiden genel başkan yardımcıları, eski bakan ve milletvekilleri gibi siyasetçilere yer vermiş, bürokrasiden ise; rektör, dekan ve genel müdürleri barındıran bir teşkilat kurmuştur.