Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ağrı Tanıtım Günleri Etkinliğimiz Sizce Nasıldı?

Sonuçlar

Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu kahvaltı buluşması

Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltı buluşması, iş insanı Mehmet Kılıçtutan'ın sponsörlüğünde gerçekleştirildi.

Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltı buluşmasına siyaset, iş dünyası ve STK'lardan davetliler katıldı. Sınırlı sayıda davetlinin katıldığı kahvaltı etkinliğinde konuşan Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Nuri Aydemir, "Ağrılıların kültürel etkinliklerle bir araya gelmelerini önemsiyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz tanıtım günleri, çalıştaylar, Nesilden Nesile Gönül Köprüsü gibi birçok projemizin yanı sıra hemşehrilerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Kahvaltı buluşmasının sponsörlüğünü üstlenen iş insanı Mehmet Kılıçtutan ise burada yaptığı konuşmada, "Ağrılı olan tüm hemşehrilerimizle bir araya gelmeyi önemsiyorum. Gençlerimizin de bu vesileyle büyükleriyle tanışmasını sağlamak, kaynaşma ortamıyla birlikte güçlü bir inovasyonun oluşturulması büyük önem taşıyor. Bugün burada Ağrılı hemşehrileirmle birlikte olmaktan gurur duyuyorum" diye konuştu.