Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ağrı Tanıtım Günleri Etkinliğimiz Sizce Nasıldı?

Sonuçlar

AKPARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ CEMİL YAMAN VE SAMİ ÇAKIR FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ.

Akparti Milletvekilleri Sayın Cemil YAMAN ve Sami ÇAKIR Federasyonumzu ziyaret ettiler. Genel Başkanımız mehmetnuri AYDEMİR, "Kendisi de bizim gibi Ağrılı olan Sayın Cemil YAMAN ve Kocaeli Milletvekili Sayın Sami ÇAKIR'ın ziyaretleri bizleri çok memnun etmiştir. Cemil YAMAN kardeşimiz Federasyonumuzun davet ettiğimiz tüm çalışmalarına katılarak bizleri onure etmiştir. Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu desteklerden ve bugünkü ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Kocaeli Milletvekili Cemil YAMAN ise "her ne kadar Kocaeli Milletvekili olsam bile Ağrılı olmam sebebiyle Ağrılı hemşehrilerimle de çok yakın bir diyalog içerisindeyim. ELimden geldiğince Ağrılı hemşehrilerime de hizmet etmeye çalışıyorum. Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonunun çalışmalarını takip ediyorum. Davet edildiğim tüm faaliyetlerine de katılmak için gayret ediyorum. Ağrının kültürüel anlamda tanıtılması ve geliştirilmesi anlamında Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonun çok önemli ve değerli bir marka olduğunu düşünüyorum. Bu çalışmalarından dolayı Genel Başkan Mehmetnuri AYDEMİR'in şahsında tüm Yönetim Kurulu ve emeği geçenleri tebrik ediyorum. Bundan sonra da yapılacak olan faaliyetlere katılmaktan onur duyacağım. Siz değerli hemşehrilerimle birlikte olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum." dedi.

Kocaeli Milletvekili Sami ÇAKIR ise, "Ağrılı hemşehrilerimle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumun gelişimi için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu ve çalışmalarının çok değerli olduğu kanaatindeyim. Federasyonunuzun bundan sonraki çalışmalarına Milletvekli arkadaşım Sayın Cemil YAMAN ile birlikte katılmaktan onur duyacağımı ifade etmek istiyorum. Ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum" dedi.

Akparti Kocaeli Milletvekilleri sayın Cemil YAMAN ve Sami ÇAKIR'a ziyaretlerinden dolayı Federasyonumuz adına teşekkür ediyoruz.